Online workshop "Otázky & Odpovědi", jak na přihlášku

11/26/21

Novinky

Chcete-li se ucházet o cenu SozialMarie za sociální inovace, zúčastněte se našeho online workshopu Questions & Answers (otázky a odpovědi). Zeptejte nás, co Vás zajímá a získejte tak cenné informace. 2. prosince 2021, 17:00–19:00

Výzva SozialMarie – Cena za sociální inovace byla letos vyhlášena již po sedmnácté. Svět se mění rychleji než dříve a my jsme ze dne na den vystavováni novým výzvám. Potřebujeme proto nová inovativní řešení aktuálních problémů!

 

Online workshop "Q & A", jak na přihlášku

2. prosince 2021 od 17:00 – 19:00
Registrujte se zde

Možnost diskutovat otázky týkající se podávání přihlášky, našich kritériích a aktuální výzvy, budete mít nejen s naší porotou a hodnotiteli. Dozvíte se o procesu evaluace a jeden z oceněných projektů nabídne praktické rady, jak se s přihláškou vypořádat.

Hosté

Rozmanitá skupina hostů, z nichž každý představuje jedinečnou perspektivu.

  • Miro Kocur, rakouská členka poroty SozialMarie 
  • Andreja Rosandic, evaluátorka projektu SozialMarie 
  • Anna Misovicz, projektová manažerka SozialMarie


Praktické informace

Akce se uskuteční na platformě ZOOM. Registrovaní účastníci obdrží předem odkaz emailem.

Pracovním jazykem bude angličtina. Avšak otázky během workshopu můžete klást prostřednictvím chatu také v češtině a nebo v dalších jazycích SozialMarie (chorvatčině, maďarštině, němčině či slovenština). Lokální koordinátoři budou překládat Vaše otázky do angličtiny. Na diskusi s hosty naváže prostor pro oddělená "break-out" setkání v jazycích zemí SozialMarie.

Dotazy a témata Vašeho zájmu budeme shromažďovat na facebooku již před akcí. Navštivte náš facebook a dejte nám Like :)!