AWARD CEREMONY 2021

04/20/21

Novinky

Buďte i letos u toho – live a online slavnostní vyhlášení cen SozialMarie - Prize for Social Innovation a poznejte, kdo se stane laureátem cen SozialMarie 2021!

 

V sobotu, 1. května 2021, 18:00 - 19:30 CEST 

(online a v angličtině) 

 

Zoom-Link: https://zoom.us/j/94923173844

 

Z celkem 299 přihlášených projektů z Česka, Chorvatska, Maďarska, Rakouska, Slovenska a Slovinska, vybrala odborná porota pětatřicítku nominovaných. Všichni z nich mají možnost stát se laureáty ceny SozialMarie!

1. cena 15 000 EURO

2. cena 10 000 EURO

3. cena 5 000 EURO

12 dalších vítězných projektů získá finanční odměnu ve výši 2 000 EURO

Zástupci 15 vítězných projektů netuší, kdo cenu SozialMarie získá. Překvapení a sdílení radosti zažijí nejen samotné projekty, ale i všichni online hosté slavnostního vyhlášení cen SozialMarie!

Zveme všechny, přátele a kolegy, členy týmů nominovaných projektů, ale i rodinné příslušníky. Těšíme se na účast novinářů ze zemí SozialMarie. Každý, kdo se zajímá o sociální inovace je na online gala, které se koná prostřednictvím platformy zoom, srdečně vítán! S nominovanými projekty se propojíme přes kameru a mikrofon. Ostatní online hosté se s představiteli projektů seznámí v neformální diskusi po oficiální části večera, která se uskuteční od 19:45.

Slavnostní předávání cen online a následné neformální setkání v menších diskusních skupinách, si klade za svůj cíl nabídnout nejlepší možnou alternativu tradičnímu prvomájovému osobnímu setkání v srdci Vídně, mezinárodnímu networkingu.

Zástupci 15 vítězných projektů netuší, kdo cenu SozialMarie získá. Překvapení a sdílení radosti zažijí nejen samotné projekty, ale i všichni online hosté!

Večerem provede hosty Stuart Freeman, moderátor a DJ rakouského rádia FM4. Vyhlásí laureáty SozialMarie a symbolicky ocení vítěze. Pětice patronů oznámí, které z nominovaných projektů bude v následujícím roce provázet a podporovat.

Co Vás čeká

Poznejte vítěze nejstarší evropské ceny za sociální inovace v reálním čase

Zažijte překvapení projektů z udělení aktivní záštity

Připojte se k neformálním diskusím a seznamte se zástupci projektů (19:45 - 20:15)