SozialMarie Online-Gala 2022

04/22/22

Novinky

Srdečně Vás zveme na online gala, slavnostní vyhlášení cen SozialMarie - Prize for Social Innovation. Připojte se a zažijte radost z překvapení laureátů ročníku 2022!

Připojte se a zažijte radost z překvapení laureátů ročníku 2022! Večerem Vás provede moderátor a DJ Stuart Freeman, hudební program bude v režii Yasmo & die Klangkantine. Naši noví patroni nám oznámí, jaké z nominovaných projektů budou v roce 2022 podporovat. Bude to cesta do sedmi zemí Evropy.

Online-Gala se koná v neděli, 1. května 2022, 18:00 - 19:30  (akce se koná v angličtině)

Zoom

Z celkem 275 přihlášených projektů z Česka, Chorvatska, Maďarska, Rakouska, Slovenska a Slovinska, vybrala odborná porota 34 nominovaných. Všichni z nich mají možnost stát se laureáty ceny SozialMarie!

1. cena 15 000 EURO

2. cena 10 000 EURO

3. cena 5 000 EURO

12 dalších vítězných projektů získá finanční odměnu ve výši 2 000 EURO

Zástupci 15 vítězných projektů netuší, kdo cenu SozialMarie získá. Překvapení a sdílení radosti zažijí nejen samotné projekty, ale i všichni online hosté slavnostního vyhlášení cen SozialMarie!

Zveme všechny, přátele a kolegy, členy týmů nominovaných projektů, ale i rodinné příslušníky. Těšíme se na účast novinářů ze zemí SozialMarie. Každý, kdo se zajímá o sociální inovace je na online gala, které se koná prostřednictvím platformy zoom, srdečně vítán!

Slavnostní předávání cen online si klade za svůj cíl nabídnout nejlepší možnou alternativu tradičnímu prvomájovému osobnímu setkání v srdci Vídně.

Večerem hosty provede Stuart Freeman, moderátor a DJ rakouského rádia FM4. Vyhlásí laureáty SozialMarie a symbolicky ocení vítěze. Pětice patronů oznámí, které z nominovaných projektů bude v následujícím roce provázet a podporovat.

Co Vás čeká

Poznejte vítěze nejstarší evropské ceny za sociální inovace v reálním čase.

Zažijte překvapení projektů z udělení aktivní záštity patronů

Přihlaste se na slavnostní udílení cen SozialMarie, získejte odkaz na zoom! Počet bezplatných vstupenek je omezen, maximální kapacita “online sálu” je 500 hostů!