We a re looking for tried and tested, implemented, effective social innovations in all sectors in Central and Eastern Europe.
SozialMarie Prize Statue

Novinky

04/08/24

04/08/24

3.....2....1.... go..... voting for the Audience Award has now started

From today you have the opportunity to vote for your favourite project online! 

čtěte dál

Novinky

04/05/24

04/05/24

Srdečně vás zveme na slavnostní udílení cen SozialMarie, které se uskuteční 1. května

Srdečně vás zveme na předávání cen SozialMarie 

čtěte dál

Novinky

02/29/24

02/29/24

Projekty nominované na cenu SozialMarie 2024

Gratulujeme všem 34 projektům k nominaci na SozialMarie - Cenu za sociální inovace 2024! 

čtěte dál

Novinky

01/25/24

01/25/24

Výzva k podávání žádostí 2024 byla uzavřena

Dne 16. ledna 2024 byl ukončen příjem přihlášek do letošního ročníku soutěže SozialMarie. Do letošní výzvy se přihlásilo celkem 288 projektů ze 6 zemí! Nyní bude přihlášky posuzovat mezinárodní tým hodnotitelů.

čtěte dál

Cena

SozialMarie je cena za sociální inovace, která je každoročně udělována vynikajícím projektům. Oceňuje iniciativy, které nabízejí nová, udržitelná a inspirativní řešení aktuálních sociálních problémů. Více informací o tom, co rozumíme sociálními inovacemi a jak se cena uděluje, najdete zde.

čtěte dál

Projekty

Od roku 2005 jsou každoročně oceňovány sociálně inovativní projekty z různých odvětví cenou SozialMarie. Chcete se o projektech dozvědět víc, zjistit, kdo byl nominován a kdo se stal šťastným vítězem? Klikněte zde a podívejte se na projekty.

čtěte dál

Insights

Věděli jste, že máme podcast? Chtěli byste si prohlédnout fotky z minulých akcí nebo zjistit, co kromě udílení výročních cen SozialMarie ještě děláme? Sledujte naše INSIGHTS.

čtěte dál

Patrons

Co může mít společného workshop, příspěvek na sociálních sítích, těsto na chleba a charitativní akce? V našem případě je to osoba čestného patrona některého z projektů. Více informací o našich inspirativních patronech najdete zde.

čtěte dál